Čištění kamenů

Kdy čistit a dobíjet krystaly

Očistěte každý krystal, který je pro Vás nový, abyste odstranili otisky těch,kdo je těžili,drželi v rukách a prodávali je,i když tato energie nemusí být negativní.Potom můžete krystalům dodat svou osobní sílu a sílu země, moře a oblohy.

Metody čištění kamenů

Krystalové kyvadlo : Podržte nad krystalem kyvadlo nejlépe z čistých krystalů.Pomalu kružte nad krystalem devětkrát proti směru hod.ručiček , aby jste odstranili negativitu.Devětkrát ponořte kyvadlo do misky se studenou vodou a potom s ním zatřeste, aby se osušilo.Nakonec pohybujte kyvadlem nad krystalem devětkrát ve směru hodinových ručiček,abyste mu znova dodali sílu.
Čištění a dobíjení solí a vodou : Přidejte tři špetky soli do malé misky s vodou a ponořte kameny.Také je možnost přidat místo soli odvar z bylin vhodný k léčbě daného problému poté ponořte do nálevu léčivé krystaly a nechte je tam 12 hodin louhovat.pak stačí opláchnout pod tekoucí vodou.
Užití zemské energie : Zajděte na místo , kde je zemská energie silná .Stojící kámen, dlouhá mohyla, náhrobek, posvátná skála.Položte krystaly na kámen a nechete je tam ležet nejm.30 min., aby negativní energie mohla odtéct do země a skrze kámen se do nich vlila nová energie.
Čistění jinými krystaly :Zabalte krystal , který jste použili k léčbe spolu s velkým neleštěným kusem ametystu do tmavého hedvábí.Dejte krystaly do zásuvky , tu zavřete a nechte je tam , aby si odpočinuly a dobily energii.
Čištění v přírodě : Položte krystal do potoka a nechte jej tam hodinu stát. Další způsob položte krystal na sluneční světlo nebo do měsíčního světla na 24 hod nebo jej na 2 až 3 min vystavte přímému účinku bouře. Vhodný je den, kde je úplněk, protože měsíc vychází ve chvíli, kdy slunce zapadá, takže dochází nepřetržitému přísunu energe.
Čištění bylinami :Krystal vložte do nádoby s bylinkami, které mají všeobecné léčivé vlastnosti, což je například levandule, šalvěj nebo rozmarýn, nechte je tak po celý den.
zpět
Vaše IP adresa je: 3.230.119.106
Copyright © 2020 Akvamarin. Powered by Zen Cart